Laren C2 (Jeugd)

 

Voor het eerst sinds lange tijd speelt Laren weer met een extern jeugdteam in de SGS jeugd competitie, met een C1-team in de 2e klasse SGS groep A. Onderstaand vindt u de poule en de details/ontwikkelngen van seizoen 2019-2020. Klik hier om de resultaten te bekijken op de SOS site (Netstand).

De externe wedstrijden duren van 19:00u t/m uiterlijk 21:00u (de interne jeugd duurt van 19:00u - 20:00u).


SGS C 2e Klasse 2019/2020 Groep A
Stand/ teams in poule:

Team MP BP 1 2 3 4 5 6 7
1. Hoogland C1 6 10.5 2.5 - 1 - 3 4
2. Hoevelakens S.G. C1 4 8.5 1.5 - 4 3 - -
3. BSG C2 4 8 - - 1 - 4 3
4. Het Dikke Torentje C1 4 7.5 3 0 3 1.5 - -
5. Leusden C1 4 6.5 - 1 - 2.5 3 -
6. Larense S.C. C1 2 5 1 - 0 - 1 3
7. Soest C1 0 2 0 - 1 - - 1

Programma/ Uitslagen:
Ronde Datum Thuis Uit Uitslag
Ronde 1 8-11-2019 Larense S.C. C1 Leusden C1 1 - 3
Ronde 2 25-11-2019 Hoogland C1 Larense S.C. C1 3 - 1
Ronde 3 20-12-2019 Larense S.C. C1 BSG C2 0 - 4
Ronde 4 10-1-2020 Soest C1 Larense S.C. C1 1 - 3
Ronde 6 20-3-2020 Larense S.C. C1 Het Dikke Torentje C1 -
Ronde 7 17-4-2020 Hoevelakens S.G. C1 Larense S.C. C1 -

Individuele resultaten:

Speler Rating 1 2 3 4 5 6 # Pt. TPR Kl. W-We
Kate ten, G. 0 0 1 0 1 - - 4 2 480 2 1.58
Wijnand, Y.L. 0 1 0 0 1 - - 4 2 -14 -2 0.75
Dekker, A.P.T. 0 0 0 0 1 - - 4 1 257 -2 0.54
Woord van der, T.D.J. 0 0 0 0 0 - - 4 0 -62 2 -0.98



Detail uitslagen wedstrijden

Ronde 1 gespeeld op 8-11-2019

Larense S.C. C1 Rating Leusden C1 Rating Uitslag
Dekker, A.P.T. (Alexander) 0 Burgsteden van, D.W. (Daniel) 550 0 - 1
Kate ten, G. (Gustav) 0 Witteveen, C. (Caspar) 525 0 - 1
Wijnand, Y.L. (Yun-Long) 0 Egdom van, B. (Bart) 0 1 - 0
Woord van der, T.D.J. (Tim) 0 Kortes, D.J. (Daniël) 125 0 - 1
Gemiddelde Rating: 0 Gemiddelde Rating: 400 1 - 3

Ronde 2 gespeeld op 25-11-2019

Hoogland C1 Rating Larense S.C. C1 Rating Uitslag
Vosmer, B.P.H. (Boris) 682 Kate ten, G. (Gustav) 0 0 - 1
Tolboom, N.J.H. (Nout) 437 Dekker, A.P.T. (Alexander) 0 1 - 0
Tennekes, M.J. (Mark) 537 Wijnand, Y.L. (Yun-Long) 0 1 - 0
Hadida, E.T.M. (Elise) 502 Woord van der, T.D.J. (Tim) 0 1 - 0
Gemiddelde Rating: 540 Gemiddelde Rating: 0 3 - 1

Ronde 3 gespeeld op 20-12-2019:

Larense S.C. C1 Rating BSG C2 Rating Uitslag
Kate ten, G. (Gustav) 0 Woerden van, J. (Jurre) 584 0 - 1
Dekker, A.P.T. (Alexander) 0 Kolff, W. (Wick) 716 0 - 1
Wijnand, Y.L. (Yun-Long) 0 Lenssen, P. (Pieter) 236 0 - 1
Woord van der, T.D.J. (Tim) 0 Blietz, W. (Wouter) 388 0 - 1
Gemiddelde Rating: 0 Gemiddelde Rating: 481 0-4

Ronde 4 gespeeld op 10-01-2020:

Soest C1 Rating Larense S.C. C1 Rating Uitslag
Niezink, J. (Jelte) 128 Kate ten, G. (Gustav) 0 0 - 1
Dorresteijn van, D. (Daan) 125 Dekker, A.P.T. (Alexander) 0 0 - 1
Hofstra, R. (Rens) 0 Woord van der, T.D.J. (Tim) 0 1 - 0
T' Sas, L. (Luan) 0 Wijnand, Y.L. (Yun-Long) 0 0 - 1
Gemiddelde Rating: 127 Gemiddelde Rating: 0 1-3.

 

Klik hier voor de gegevens op de website van de SGS Jeugdcompetitie.


Laren C1 in het recente verleden, teamresultaten en individuele Kampioenen

Seizoen Klasse Extern Kampioen Laren 1
2019
-
2020
SGS Klasse 2 C  



 
 

©2011 De Larense Schaak Club
Larense Schaakclub
Opgericht 23  november  1906